Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Gdańskim, kilkuletnie szkolenie z zakresu psychoterapii, studia podyplomowe z psychologii klinicznej. Od wielu lat prowadzę praktykę psychoterapeutyczną w oparciu o podejście integratywne. Łączę metody pracy z kilku nurtów psychoterapii (m.in. psychoanalitycznego, systemowego, poznawczego-behawioralnego) starając się optymalnie dopasować styl pracy do problemów wnoszonych na terapię przez pacjenta oraz jego potrzeb i możliwości. Moim celem jest tworzenie miejsca, gdzie osoby poszukujące własnej drogi rozwoju, ulgi w cierpieniu, wsparcia w radzeniu sobie z trudnościami mogą uzyskać efektywną pomoc. 

Aktualnie zawodowo związana jestem z Poradnią Zdrowia Psychicznego Nadmorskiego Centrum Medycznego, gdzie prowadzę terapię indywidualną, przeprowadzam badania psychologiczne, sporządzam orzeczenia. Prowadzę również prywatną praktykę oraz Fundację Rozwoju Rodziny „rodzicdziecko.pl”.

W swojej pracy dążę do realizacji standardów zawodowych Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem w trakcie spełniania warunków do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Moja praca podlega superwizji certyfikowanego superwizora szkoleniowego.

Google+